Dostępność

Dostępność 

 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie jest instytucją uwzględniającą różnorodne potrzeby osób z niepełnosprawnościami. W miarę możliwości technicznych, finansowych i organizacyjnych podejmujemy działania zwiększające dostępność oferty programowej i artystycznej, jak również budynków należących do Teatru.

 

KOORDYNATOR DOSTĘPNOŚCI

W naszym Teatrze osobą odpowiedzialną za dostępność dla osób z niepełnosprawnością jest Iwona Jastrzębska.

kontakt: i.jastrzebska@archiwum.teatr-rzeszow.pl
tel./SMS: 693 376 995 (pn - pt: 9.00 - 16.00)


 

BILETY

Osobie z udokumentowaną niepełnosprawnością przysługuje bilet zgodnie z cennikiem, asystent ma prawo do zakupu biletu w cenie ulgowej. Dodatkowe informacje można uzyskać w Dziale Sprzedaży i Marketingu. Teatr im. Wandy Siemaszkowej gwarantuje możliwość zakupu/rezerwacji biletów w Kasach Biletowych Teatru jak również przez telefon. W celu zakupu biletów należy skontaktować się z Działem Sprzedaży i Marketingu:

 

Kasa nr 1/ Dział Sprzedaży i Marketingu: tel. 17 853 22 52 (pon.-pt. 8:00-16:00)

 Kasa nr 2/ przy Głównym Wejściu: tel.17 850 89 89 (wt.-nd. 15:00-19:00 lub do czasu rozpoczęcia spektaklu)

kontakt sms: 693 376 995 (pn-pt: 9.00-16.00)

                                                                                                     e-mail: bilety@archiwum.teatr-rzeszow.pl 

Bilet zakupiony online można wydrukować lub pokazać obsłudze bileterskiej w wersji elektronicznej przy wejściu do budynku.

Osoby z niepełnosprawnością, poruszające się na wózku zapraszamy po odbiór biletów bezpośrednio do Kasy nr 2/ przy Głównym Wejściu.

W celu odbioru biletów w Kasie nr 1/ Dział Sprzedaży i Marketingu, po przybyciu na miejsce, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 17 853 22 52. Pracownik Działu Sprzedaży i Marketingu osobiście wyda Państwu bilet.

 

 

Prosimy o kontakt co najmniej 3 dni przed wizytą w Teatrze w celu szczegółowego omówienia naszej współpracy w dniu spektaklu.

 

Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego