Lalka - ostatnie spektakle w sezonie!

Lalka - ostatnie spektakle w sezonie!Lalka Bolesława Prusa to dzieło należące do najważniejszych w historii polskiej literatury. Tylko czy książka napisana w XIX wieku może dziś przemówić do nas w atrakcyjny sposób? I czy wciąż ma nam coś ważnego do opowiedzenia? Nie mamy żadnych wątpliwości, że tak!

Chcemy postawić kilka odwiecznych pytań: o miłość, zdradę, sumienie, życiowy sukces i jego cenę.  Jak bardzo uczucia potrafią zniekształcić nasz obraz rzeczywistości? Jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić dla uznania „elit”? Ile upokorzeń jesteśmy skłonni wybaczyć, aby osiągnąć cel? I czym jest dobro? I czynienie dobra?

Zapraszamy Państwa do teatralnego świata, który opowiemy Państwu zmysłowym i emocjonalnym językiem musicalu – w spektaklu opartym na libretcie Wojciecha Kościelniaka, z tekstami piosenek Rafała Dziwisza, z zachwycającą muzyką Piotra Dziubka i porywającą choreografią Jarosława Stańka,  w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego.

Przedstawiamy Państwu magiczne IMAGINARIUM – miejsce, w którym może spełnić się każde  marzenie. Tu nawet prosty kupiec może stać się arystokratą i poślubić księżniczkę. Pytanie, ile będzie musiał za to zapłacić...

 

BILETY